O Nas

JKR Training to:

 

J jak JAKOŚĆ - zdolność do spełniania potrzeb i oczekiwań nabywców, stałe dostarczanie usług o wyższej jakości niż konkurencja. Doskonała jakość może zapewnić Firmie potężną przewagę konkurencyjna skutkującą większą sprzedażą i wyższymi zyskami.

K jak KOMPETENCJE - wiedza umiejętności oraz motywacja warunkujące zachowania, które umożliwiają realizacje zadań zawodowych zgodnie z oczekiwaniami.

R jak ROZWÓJ - formułowanie i osiąganie celów, zarządzanie karierą.

 

Jakość + Kompetencje + Rozwój = SUKCES FIRMY

 

Firma JKR Training jest firmą szkoleniowo - doradczą, prowadzącą szkolenia personalne, handlowe, warsztaty menedżerskie, treningi integracyjne, outdoor, szkolenia z zakresu Prawa Pracy, BHP oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Świadczy usługi konsultingowe w zakresie badania opinii i nastrojów pracowniczych, badania zadowolenia Klientów, Tajemniczego Klienta, wartościowania stanowisk pracy oraz coachingu.

 

MISJA FIRMY JKR TRAINING

 

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości usług szkoleniowych i doradczych poprzez podniesienie kwalifikacji kadr zarządzających, pracowników firm polskich i zagranicznych oraz wsparcie w zakresie rozwoju zasobów ludzkich. Ofertę usług szkoleniowych i doradczych stale unowocześniamy i powiększamy do potrzeb i wymagań rynku. Stawiamy na stały rozwój firmy i doskonalenie oferowanych usług, który umocni naszą pozycję jako lidera w branży.

 

CEL FIRMY JKR TRAINING

 

Podstawowym celem Naszej firmy jest:

 

  • Satysfakcja Klientów;
  • Dobór wykwalifikowanych trenerów posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe i mają poczucie sensu wykonywanej pracy;
  • Zaspakajanie potrzeb Klientów w zakresie świadczonych przez Nas usług;
  • Duży wachlarz możliwości oraz konkurencyjne ceny usług;
  • Profesjonalizm, pozytywne nastawienie, miła i fachowa obsługa;
  • Każdego Klienta i każdy projekt traktujemy indywidualnie;
  • Projekty realizujemy terminowo i dotrzymujemy powziętych zobowiązań;
  • Stały rozwój i doskonalenie usług.

 

 

Każde z tych haseł odzwierciedla Nasze indywidualne podejście do każdego Klienta, który jest dla Nas najważniejszy, jest priorytetem naszej działalności i warunkiem jej sukcesu.

 

Jesteśmy wpisani do prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.24/00066/2010.

 

 

Prasa o JKR

 

Dziennik Gazeta Prawna o JKRTraining